1234_1
אם אינכם רואים מייל זה לחצו כאן
יולי 2019
מה חדש במדעני העתיד
meet_mind_1
נבחרת ישראל בפיזיקה גורפת את המקומות הראשונים 
הם זכו ב-2  מדליות זהב, 2 מדליות כסף ומדליית ארד אחת - זהו הישגם האדיר של חברי נבחרת ישראל בפיזיקה, שהתחרו במהלך חודש יולי באולימפיאדה הבינלאומית לפיזיקה 2019. כל זה התרחש ממש כאן במדינת ישראל, שאירחה לא פחות מ-78 משלחות מכל רחבי העולם. צפו בקטע מתוך "חי בלילה" 
meet_mind_1
כנס יוצרים עתיד 2019  
מבט מבפנים
כנס יוצרים עתיד היה אחד מאירוע השיא שלנו לשנת 2019, שלא הפסיקו לדבר עליו גם שבועות לאחר שהסתיים. לשמחתנו, דרור גלוברמן וצוות הצילום מהתוכנית "נקסט", גם היו שם כדי ללוות כמה מחברי מדעני העתיד שהשתתפו בחגיגה. אם פספסתם או פשוט התגעגעתם לאירוע הנה הכתבה המלאה. 
meet_mind_1
60 שניות על:
רשת הבוגרים- אסכולה 
אם בכנסים עסקינן, איך אפשר שלא לציין את האירוע השנתי של אסכולה - רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד. לקצרים בזמן, קבלו תקציר של 60 שניות על אירוע, שבו השתתפו כ-200 בוגרים ובוגרות. למשקיענים: צפו ביהונתן בן סימון, שהעביר בכנס הרצאה מעוררת השראה על הטבע במאה ה-21 
meet_mind_1
מחנה אימונים קשוח, במדעים!
אם קראתם על זכייתם של חברי נבחרת ישראל בפיזיקה, נסו כעת לדמיין: כיצד מתכוננים המשתתפים לקראת האולימפיאדות הללו? מרכז מדעני העתיד בשיתוף משרד החינוך מפעיל לשם כך מחנות אימונים של ממש ואיתי יהודה, חבר נבחרת ישראל למתמטיקה ולמדעי המחשב, יכול לספר לכם בדיוק איך זה נראה. צפו בכתבה.
meet_mind_1
 קיץ חם במדעני העתיד
למעלה מ-1,000 תלמידות ותלמידים מכל רחבי הארץ השתתפו במהלך הקיץ בכ-24 מחנות וסמינרים של תכניות מדעני העתיד. מה בדיוק עושים במחנות הללו? תשאלו את תומר פלקס ורותם ברק,  שכבר סיימו שני מחנות ראשונים של התכנית, והתראיינו על כך בתכניתם של פולה וליאון בערוץ  12  
 
meet_mind_1
רשת הבוגרים גדלה
אסכולה - רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד זכתה הקיץ ל-313 בוגרים חדשים, אשר סיימו את תכניות מדעני העתיד. את פניהם קיבלו חברי הרשת הותיקים במחנה קיץ, שם הכירו זה את זו, התחברו והתרשתו! כעת מונה הרשת 726 בוגרים מחוננים ומצטיינים, שמהווים יחד את חוד החנית של החברה הישראלית והחזית המדעית של מדינת ישראל.
meet_mind_1
תוצאות מרשימות גם במתמטיקה
ברכות לנבחרת ישראל במתמטיקה על זכייתם ב 6 מדליות באולימפיאדה הבינלאומית למתמטיקה IMO 2019: מדליית זהב, 3 מדליות כסף ו- 2 מדליות ארד. האולימפיאדה הבינלאומית ה-60 במתמטיקה התקיימה בעיר באת' באנגליה, והשתתפו בה 621 צעירות וצעירים מ-112 מדינות ברחבי העולם.
meet_mind_1
שאלתם את עצמכם פעם
?איך זה להיות מדען צעיר
איתי בלוך (24), בוגר תכנית אודיסיאה וחבר ברשת הבוגרים אסכולה, לוקח אותנו לסיור במרתפי אוניברסיטת תל אביב, אל מעבדת "פלזמה", בה הוא חוקר פיזיקה של חלקיקים. צפו בראיון מעורר ההשראה של איתי בתכנית "אנשים" בערוץ 12.
 
meet_mind_1
האם אתם חכמים כמו
מדעני העתיד?
אם פתחתם החודש את אתר Mako, ודאי גיליתם חידון קצר אך מאתגר שמאפשר לכם לבחון את יכולותיכם בתחומים מדעיים והומניסטיים. חושבים שתצליחו לענות על כל השאלות?בחנו את עצמכם ואולי תזכו בפרס
facebook-204...
רוצים עוד?
תוכלו להתעדכן ולצפות בתמונות בדף הפייסבוק של מדעני העתיד 
 
facebook-204...

עקבו אחרינו גם באינסטגרם