1234_1
אם אינכם רואים מייל זה לחצו כאן
מה חדש במרכז מדעני העתיד - דצמבר  2020
שנת 2020 הציבה בפני האנושות אתגרים רבים ומשמעותיים. צפו בראיונות קצרים בהם מספרים מדעני ומדעניות העתיד מה צופן לנו המחר.
איך מחקר רפואי שנעשה היום משנה את פני הרפואה של המחר?
ליאון רוזנברג מראיין את מדעני העתיד של ישראל על העתיד, ההזדמנויות והאתגרים בעולם הרפואה. מרואיינות: איילת גרינברג, תלמידת תוכנית אלפא באוניברסיטה העברית ומאי מירב, חברה באסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגרת תוכנית אודיסיאה בטכניון- המכון הטכנולוגי לישראל.
______3
מי לוקח אחריות בזמן שהמכוניות נוהגות ללא נהג? מה רשת 5G תעשה לעתיד שלנו?
ליאון רוזנברג מראיין את מדעני העתיד של ישראל על אתגרי הסייבר של ישראל ושל העולם כולו. מרואיינים: אביב רוט, תלמיד תוכנית אודיסיאה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב וליעם קימל, חבר באסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגר תוכנית אודיסיאה באוניברסיטת תל אביב.
______3
האם יימצא החומר האפל? למה הוא קיים? האם נצליח להתיישב על כוכב לכת אחר?
ליאון רוזנברג מראיין את מדעני העתיד של ישראל על האתגרים וההזדמנויות שעומדים בפנינו בתחום המסתורי והמסקרן מכולם כדור הארץ והחלל. מרואיינות: רעיה צמיר, תלמידת תוכנית אלפא במכון ויצמן למדע ומטר רוזן, חברה באסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגרת תוכנית אלפא בטכניון- המכון הטכנולוגי לישראל.
______3
האם זה אתי לבחור איך יראו הילדים שלנו? האם אתגר הקורונה ישפיע על האופן שבו אנו חיים כחברה?
ליאון רוזנברג מראיין את מדעני העתיד של ישראל על פילוסופיה ומחשבות על העתיד. 
מרואיינים: מאיה סקל, תלמידת תוכנית אידיאה באוניברסיטת תל אביב ונמרוד נקדימון, חבר באסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגר תוכנית אלפא בטכניון.
______3
יש לך הזדמנות לשנות את העתיד!
ההרשמה לתוכניות המובילות לתלמידות ותלמידים מחוננים ומצטיינים של מרכז מדעני העתיד בעיצומה. אודיסיאה- אלפא- אידיאה- תכניות המרכז פועלות במוסדות האקדמיים השונים ברחבי הארץ.