newsletter_e...

סופ"ש מצוין ושבת שלום
לתושבי קריית עקרון היקרים
ולכל בית ישראל בארץ ובעולם.
בריאות איתנה לכל חולי ישראל.

בראשית השבוע, בשעה טובה, פתחנו את שנת הלימודים במתכונת מלאה כחלק מהחזרה המדורגת לשגרה לאחר הקורונה. אני שמח לבשר לכם כי יחד עם חזרת ילדינו ללימודים מלאים בבתי הספר ובגנים, הכוללות חידוש מפגשים עם החברים וסגל המורים, חזרה לפעול גם כיתת אזרחים וותיקים בני הגיל השלישי יחד עם בית ספר "פלך". פעילותם המבורכת של המתנדבים היא חלק מהחוסן הקהילתי ומהקשר הבין דורי החשוב כל כך לדור הצעיר.

אני שמח לבשר לכם עוד כי השבוע, מזה זמן רב, קריית עקרון ירוקה לחלוטין מקורונה, כלומר לא היו חולי קורונה פעילים. עם זאת, היו מספר מבודדים. לצערנו, מניין הנפטרים עומד על 10 בני אדם שלא שרדו את המחלה. זכרו: זו העת להמשיך ולהתחסן. נכון להיום, כ-6677 תושבים התחסנו מפני הנגיף.
אני מאחל לכולם חזרה בריאה ובטוחה לשגרה.

שלכם,
חובב צברי
ראש המועצה המקומית קריית עקרון

ספרייה ממוחשבת נחנכה השבוע בבי"ס בן צבי

הספרייה הממוחשבת מאפשרת את חיבור התלמידים לטכנולוגיה הן באמצעות סביבות התוכן, מגוון הכלים להכרת השפה, המילה הכתובה והספר. בביה"ס בן צבי ציינו השבוע כי הסביבה הלימודית מאפשרת לתלמידים לקבל מענה מגוון לקידום הישגיהם תוך חדוות למידה. הסביבה החדשנית כוללת פינת רובוטיקה, חלל ללמידה עם מחשבים ניידים, פינת קריאה רכה עם מגוון ספרי קריאה ואף פינות למידה פרטניות.

הספרייה, שהינה פרי שיתוף פעולה בין מועצה מקומית קריית עקרון, תובנות בחינוך וחברת "אפלייד מטריאלס", נחנכה במעמד ראש המועצה חובב צברי, משה לוי, רינת דור, קארן טל מנכ"לית תובנות בחינוך, ד״ר יוסי ורדי מגרעין המייסדים של תובנות בחינוך (עמותה שמקדמת מוסדות חינוך בפריפריה חברתית), נציגי חברת אפלייד מטריאלס הסמנכ"ל ערד נבט ורכזת המתנדבים אנתיאה קאסל ומפקחת ביה"ס מתי פוליקר.

ראש המועצה, חובב צברי: "אנו גאים לחנוך את הספרייה הממוחשבת, יחד עם השותפים שלנו, במטרה לאפשר לתלמידינו למידה המותאמת למאה ה-21. חנוכת הספרייה השבוע, עם החזרה המלאה לשגרת הלימודים במוסדות החינוך, הינה בשורה חשובה ומשמחת הן לתלמידים והן לצוותים החינוכיים. אני מאחל לכולם המשך שנת לימודים פורייה".

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...

יום העצמאות 73 לישראל: אלו הם יקירי קריית עקרון

בערב יום העצמאות ה-73 למדינת ישראל העניקה המועצה תעודות הוקרה לארגונים וגופים אשר סייעו לתושבים בפעילות אינטנסיבית ויוצאת דופן בתקופת הקורונה. טקס יקירי קריית עקרון התקיים זו השנה ה-8 במסגרת חגיגות יום העצמאות. השנה, לעומת שנים קודמות, בחרו חברי הוועדה בגופים מ-4 תחומים: קהילה, חינוך, בטחון ורפואה. 

את אותות ההוקרה קיבלו: שרון קפרא בשם פקע"ר: מפקד תחנת משטרת רחובות סנ"צ דודי מירון בשם משטרת ישראל: גיא בובליל, רמי מאושר ומשה ענבל בשם מד"א: איריס שררה וסיגלית מהצרי בשם מתנדבי קריית עקרון ומנהלת מחלקת הנוער, שירן חורי, בשם נוער קריית עקרון.

במהלך הטקס, הוקרן סרטון על הארגון ומטרותיו והנציגים זכו לקבל תעודה וזה פרחים בשם המועצה. בסיום הטקס הופתע ראש המועצה חובב צברי לקבל זר פרחים על הובלת המועצה אל מול האתגרים בתקופה זו.

ראש המועצה, חובב צברי, אמר: "פעילות זו סייעה לנו לשמור על בטחון התושבים, בריאותם ועזרה מאוד בירידה בתחלואה, בבדיקות ובחיסונים וכל זאת תוך שמירה על החוסן הקהילתי".

צילום: בושם עזרא

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...

משחק ניווט

ביום שישי התקיים משחק ניווט מאתגר במיוחד למשפחות בקריית עקרון. כל משפחה קיבלה הדרכה בטרם יציאתה לניווט והמשפחה שסיימה את המסלול בזמן הקצר ביותר זכתה בפרס. תודה לכל מי שהגיע לפעילות, תודה לדורון על משחק מעשיר ומהנה לתושבים. ניפגש במשחקי הניווט הבאים!

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...

קפה אימהות וקטנטנים

אתן בחופשת לידה? נמצאות עם הקטנטנים שלכם בבית?
מרכז הצעירים בקריית עקרון מזמין אתכם ל קפה אימהות וקטנטנים
מרחב נשי מהנה עם נשים מקומיות נוספות, זמן להכיר, לחלוק טיפים וחוויות וליהנות מבוקר משותף.
כל ימי רביעי מ09:00 עד 12:00 במרכז צעירים, רחוב הנרקיס 5

_____-_______

מה שיוצא אני מרוצה

 פעילות בישול להורים וילדים, לפרטים לחצו כאן

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...
_____-_______
____________...