1234_1
אם אינכם רואים מייל זה לחצו כאן
בכל שנה חברות וחברי אסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד עורכים כנס שנתי MEET& MIND בו הבוגרים מופיעים על במה ומציגים תחומי התמחות, רעיונות ומיזמים מקוריים וחדשנים. השנה הכנס הפך דיגטלי והפעם גם אתם מוזמנים להינות;

Mind&Web
גאים להציג את מריה סארחן, אור שגיא, מאי מירב ובאסל דאבח.
הרצאות קצרות מעוררות השראה! 
_____2
הדרך החוצה היא פנימה
מריה אלאנואר סרחאן חברת אסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגרת תוכנית אלפא באוניברסיטת תל אביב לנוער. בהרצאה מרגשת ומעוררת התפעלות, על בחירה בפרספקטיבה אחרת, על המסע שעברה מריה אשר הוביל אותה ללימודי מדעי המוח.
______3
מגילות, מחשבים ומה שביניהם
אור שגיא חבר אסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגר תוכנית אודיסיאה באוניברסיטת תל אביב לנוער בהרצאה מלאת השראה וידע ייחודי. כשתחומים שונים שעל פניו לא מתחברים נפגשים ומובילים למחקר פורץ דרך. 
______3
ביג דאטה ורפואה - פנינו לאן?
מאי מירב חברת אסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגרת תוכנית אודיסיאה בטכניון- המכון הטכנולוגי לישראל. בהרצאה שמספקת מבט אל העתיד. על הקשר בין מדעי המחשב לרפואה, איך ביג דאטה יכול להציל חיים?!
______3
השמיים הם לא הגבול- מדייר אל-אסאד ועד לאטמוספירה
באסל דאבח חבר אסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגר תוכנית אלפא במכון ויצמן למדע. הרצאה מרגשת ומפתיעה על שינוי אמיתי על ההחלטה ששינתה את חייו וסיפקה לו הזדמנות למחקר יוצא דופן. 
______3
WhatsApp_Ima...
יש לך הזדמנות לשנות את העתיד!
ההרשמה לתוכניות המובילות לתלמידות ותלמידים מחוננים ומצטיינים של מרכז מדעני העתיד בעיצומה. אודיסיאה- אלפא- אידיאה- תכניות המרכז פועלות במוסדות האקדמיים השונים ברחבי הארץ.