newsletter_e...

 שבת שלום וסופשבוע מצוין לתושבי קריית עקרון היקרים ולכל בית ישראל בארץ ובעולם!
בריאות איתנה לכל חולי ישראל .

"משנכנס אדר מרבין בשמחה" והיום, חג פורים תשפ"א, אני שמח לבשר לכם בשורות טובות: הודות לכם אנחנו מצליחים להוריד את רמת התחלואה ולראשונה, מזה זמן רב, הישוב שלנו הפך השבוע ל"צהוב" במדד התחלואה בקורונה.
ביום רביעי השבוע קיימנו יום מרוכז לבדיקות קורונה לתושבים וגם למבודדים, במהלכו הגיעו להיבדק 263 בני אדם. אני מודה לכל מי שהגיע להיבדק. שימו לב: בשבוע הבא יתקיים יום חיסונים מרוכז. גלו אחריות אישית כלפי עצמכם, כלפי משפחתכם ולמען הסביבה שלכם. רק כך, עם רצון טוב וערבות הדדית, נצא מהמשבר הזה ונחזור לשגרת חיים לצד הקורונה, אל ספסל הלימודים, אל התרבות והמפגשים החברתיים.
אמנם חג פורים וזו מצווה לשמוח, אך עלינו לשמור על הנחיות הממשלה ולהקפיד על העוצר הלילי: לא לצאת לבתי חברים ומשפחה, לא לנסוע אל מחוץ לישוב ולחגוג רק במסגרת התא המשפחתי הגרעיני. זה רק בידיים שלנו. בפורים נאמר: ונהפוך הוא. בואו נגרום לפתגם הזה להתממש ולגרום לקריית עקרון לשוב ולהיות "ירוקה".
5641 מתחסנים מנה ראשונה
3965 מתחסנים במנה השנייה
78 חולים
163 מבודדים
99 בדיקות
2.11% חיוביים
9 נפטרים
לקראת חג הפסח, בתקווה לקיים אותו במסגרת המשפחתית המורחבת, שימרו על ההנחיות והכללים. זו העת להזמין תור ולהתחסן

שלכם,
חובב צברי
ראש מועצת קריית עקרון

אז מה היה לנו השבוע?

ביום שלישי הקרוב מגיעים להתחסן !

תושבים יקרים מתחם חיסונים שני לאלו שהתחסנו ב 9.2.21 יתקיים ביום שלישי 2.3.21 במתנ"ס שבשבט בקריית עקרון וגם אפשר להירשם לחיסון ראשון לחברי כל הקופות מגיל 16 ומעלה בכפוף למינימום נרשמים. יש להירשם בקישור המצורף .
https://www.kiryat-ekron.muni.il/wp-content/ke-corona-tor/

WhatsApp_Ima...

בקריית עקרון מפרגנים לשכנים! 

הצלחה לפרויקט "ואהבת לשכנך כמוך". השבוע הגיעו תושבים למתנ"ס, קיבלו קופסא מעוצבת וממותגת, מילאו אותה בדברים טובים וטעימים ונתנו באהבה לשכן או שכנה. תודה למתנדבי ומתנדבות הישוב על העזרה הרבה בהכנות לפורים, בלעדיכם הכל היה נראה אחרת. חג פורים שמח לכולם!

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...


בדרך לחלל החיצון עוצרים בקריית עקרון 

האסטרונאוט הישראלי השני שיטוס לחלל יהיה איתן סטיבה. הוא יבצע שם ניסויים מדעיים מטעם גופים ישראלים וצפוי לטוס לחלל בסוף השנה בחללית של ספייס אקס. בדרך לחלל החיצון, כידוע, אי אפשר שלא לעבור דרך קריית עקרון. לכבוד האירוע הלאומי הצפוי, התקיים השבוע שיעור בזום לתלמידי המועצה עם איתן סטיבה. במחלקת החינוך אמרו השבוע כי המפגש היה מעצים, מרתק ומיוחד והודו לקרן רמון, אשר סייעו למפגש זה להתקיים. 

________4

מרכז הצעירים בהובלת צעירי הישוב מזמינים אתכם לסטאנדפורים עם הסטנדאפיסט מני מלכה 

ביום ראשון 28.02.21 בשעה 20:30  

ההופעה מיועדת לצעירי קריית עקרון בגילאי 18-35 

קישור לסטנדאפ ישלח ביום האירוע באמצעות קבוצת הווטסאפ 'צעירי קריית עקרון' 

מוזמנים להצטרף לקבוצה באמצעות הקישור: 

https://chat.whatsapp.com/JXymYHGHOs6DlgiMNvJV5R 

WhatsApp_Ima...

מסורת פורים נמשכת

קריית עקרון צהלה ושמחה: חגיגות פורים במסגרות החינוך ובצל הקורונה. התלמידים פגשו את המורים, החברים, ניסו לזהות מי מסתתר מאחורי המסכה ונתנו משלוחי מנות. 
 

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...

 
בנק הפועלים למען הוותיקים

גם סניף בנק הפועלים בקריית עקרון תרם 100 משלוחי מנות לאזרחים ותיקים ביישוב, אשר שמחו על המחווה שהפכה למסורת כל שנה.

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...

מתנדבות זה"ב בגן קריית עקרון 

השבוע יצאו מתנדבות זה"ב לטיול אביבי בגבעת הרקפות בטל שחר. כל מתנדבת קיבלה שי: בקבוק יין לכבוד פורים מפעילי "שבת אנפלגד" במתנ"ס. תודה רבה למתנדבות היקרות, שגם בתקופה קשה זו. ממשיכות להתנדב בהובלת אריאלה מזרחי רכזת של"מ קריית עקרון. מתנדבי שבת אנפלגד חילקו בימים אלו בקבוקי יין מתנת פורים לקראת שבת לאזרחים וותיקים מתנדבי של"מ ולמתנדבות סורגות בקהילה. חג שמח.
 

WhatsApp_Ima...

נוער
השבוע במחלקת הנוער חגגנו את חג הפורים במהלך כל השבוע. 

בתנועת הנוער הלאומי בית"ר יצאו לאיסוף ממתקים למשלוחי מנות לילדים בבתי חולים והשכבה הבוגרת דאגה להכין מהממתקים והחטיפים משלוחי מנות, שאותם תרמו למחלקת ילדים בבית חולים קפלן. 

צוות מחלקת הנוער קיים פעילות לפורים הגענו מחופשים בפיג'מות לשמח את הנערים שלנו ובכך הנוער שהצטלם אתנו השתתף בתחרות והזוכה יקבל אוזניות JBL. במהלך הסיבוב הזה גם דיברנו איתם על החשיבות של הבדיקות שנוכל לחזור לפעילות במועדון. מחכים לכם עם הפתעות. 

בתנועת נועם חגגו את חג הפורים בפעילות מסכות מהנה. התמונות מדברות בעד עצמן. בנוסף, מחלקת הנוער הביאה לצוות השיטור הקהילתי שי טעים עם מכתבים שנכתבו על ידי חניכי תנועת נועם על מנת לומר להם תודה. 
ב"אחריי -טק" השבוע למדו על data base החניכים כבר עובדים באופן עצמאי לגמרי. לכבוד חג הפורים כולם הגיעו מחופשים לשיעור. 
 
בתנועת עזרא הלכו במהלך השבוע לכמה תושבים ביישוב לשמח אותם קצת לקראת פורים! היה נורא מרגש והיה אוירה טובה מאד.  מחלקת הנוער מאחלת חג פורים שמח לכולם. צפו להפתעות בשבוע הבא !

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...

פורים בשישי בישוב

WhatsApp_Ima...

תודה לכם תושבים יקרים,
סופש נעים וחמים לכל בית ישראל