newsletter_e...

 שבת שלום וסופשבוע מצוין לתושבי קריית עקרון היקרים ולכל בית ישראל בארץ ובעולם!
בריאות איתנה לכל חולי ישראל .

את השבוע הזה פתחנו בחדשות טובות עם כניסתן לתוקף של ההקלות בסגר ופתיחת המשק. לצד מערך החיסונים הארצי והניסיון להקפיד על ההנחיות, דומה כי נמשכת מגמת הירידה בתחלואה בנגיף ברחבי הארץ.
אני שמח לבשר לכם כי גם אצלנו בישוב חלה ירידה קלה במספר החולים והמאומתים וקריית עקרון מוגדרת "צהובה". עם זאת, אל לנו להיות שאננים, אלא לקיים את ההנחיות- ריחוק חברתי, מסיכות והיגיינה. לקראת החגים, החופשות בארץ ובחו"ל ולצד הרצון לחזור לשגרה שפויה, יש לזכור שאנו במועצה ממשיכים ביתר שאת להוריד את רמת התחלואה ולהפוך את קריית עקרון ל"ירוקה".
גם ביום רביעי השבוע קיימנו יום בדיקות קורונה מרוכז לתושבים וגם למבודדים. אני מודה לכל מי שלקח חלק ביום זה ולכל אחד ואחת מ-380 התושבים שהגיעו להיבדק.
נתוני קורונה:
6271 מתחסנים מנה ראשונה
4922 מתחסנים במנה השנייה
50 חולים
168 מבודדים
63 בדיקות
3.3% חיוביים
10 נפטרים
בעוד כשבועיים נסב לשולחן ליל הסדר. על מנת שנחגוג כולנו בחיק משפחתנו המורחבת, מהרו להיבדק וגם להתחסן. הבריאות שלנו תלויה בכולנו.
שלכם,
חובב צברי
ראש מועצת קריית עקרון
 

אז מה היה לנו השבוע?

בובות "הרמזור" של הגנים בקריית עקרון

לבנה פלד, שמרכזת את קבוצת סורגות בקהילה, הפתיעה בשבוע שעבר את ילדי הגנים בקריית עקרון כאשר העניקה להם "בובות רמזור" שהיא וחברותיה סרגו לאחרונה לכל גני הילדים. כל גן קיבל שלוש בובות להמחשה של צבעי הרמזור וללמידה על כללי זהירות בדרכים. תודה לנשים המקסימות שלקחו חלק בפרויקט המבורך! זה המקום לציין כי הפרויקט הבא של סורגות בקהילה הוא סריגת סלסלות טריקו עבור נערות נפגעות אלימות מינית ומטופלות ב"תאיר". 
 

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...

האישה במקום הראשון בקריית עקרון

כחלק מציון יום האישה אשר צוין השבוע, בחר ראש המועצה, חובב צברי, להעלות על נס את תרומתן של הנשים המתגוררות במועצה בכלל ואת עובדות המועצה בפרט. לכבוד היום החגיגי לבשה המועצה חג: שטיחים אדומים נפרסו במועצה ועליהן צעדו העובדות והמנהלות לצלילי מוסיקה. ראש המועצה עבר בין האגפים השונים, חילק להן פרחים ואמר תודה לעובדות המסורות.
בסרטון חגיגי שהועלה לדף הפייסבוק של המועצה, אמר ראש המועצה: "אני רוצה לברך בשמי ובשם חברות וחברי המועצה היקרים שלנו את כל תושבות קריית עקרון בדגש על עובדות במועצה שלנו שעושות עבודה נפלאה לאורך כל השנה. היום ביום האישה הבין לאומי אנחנו רוצים לומר להן: תודה. אתן פורצות דרך, משפיעות ועושות דברים נפלאים למען הישוב שלנו ואתן עוצמתיות. ישר כוח, תמשיכו להשפיע בחינוך, בתרבות, בספורט, ברווחה ובכל מקום. חג יום האישה שמח אני גאה בכן. ישר כוח ענק !".

 
לצפייה לחצו כאן: https://bit.ly/3v9BMr3
 

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...


יקירי קריית עקרון בתקופת הקורונה

 לקראת יום העצמאות המועצה המקומית קריית עקרון מחפשת את הכוכבים הקהילתיים של הישוב, כלומר האנשים או הנשים שעשו את התקופה הזו לאפשרית ואפילו לטובה יותר. הפרס יוענק בתחומי הרפואה והבריאות, הביטחון והשיטור, החינוך והקהילה. מעוניינים להמליץ על מישהו או מישהי מתאימים ? הנה ההזדמנות:  מלאו את הטופס בקישור המצורף והעבירו את המידע לחברים. יחד נמשיך לעשות טוב. להמלצה על מועמדים ליחצו כאן:
​https://forms.gle/GqYWR4ZtT8Cf4E7N8

חודש האישה בספרייה

במיוחד עבורכן נשים יקרות: בקרוב יתקיים מפגש ליווי התפתחותי לתינוקות עד גיל חצי שנה
עם המנחה המוסמכת עינב נוימן.
 

WhatsApp_Ima...

בהוקרה לוותיקים

מתנדבי "שבת אנפלאגד" יצאו בימים אלה, לכבוד חג הפסח המתקרב, אל בתי התושבים הוותיקים ןחילקו להם כי לקראת החג. מדובר בוותיקים ללא עורף משפחתי אשר המועצה נמצאת איתם בקשר. המפגשים היו מרגשים מאוד והוותיקים הודו על המחווה. 
 

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...

 
מחלקת הפיקוח עושה סדר לקראת פסח

מחלקת הפיקוח נערכת לקראת חג הפסח ומודיעה בזאת כי על בעלי המגרשים הפרטיים בישוב, לנקותם מעשביה, פסולת וגרוטאות. זה המקום לציין כי שטח שאינו נקי מעשביה ומפסולת, פוגם באסתטיקה הסביבתית ומהווה מפגע ו"קרקע פורייה" למזיקים ולשריפות, המסכנות את בעל השטח, את שכניו וסביבתו. במחלקת הפיקוח מבקשים לנכש את המגרש מעשביה ופסולת ולפנות אותן באופן עצמאי. לידיעתכם,  אכיפה בנושא מתבצעת  על ידי פקחי הרשות בימים אלו כאשר התראות וקנסות יחולקו לעוברים על החוק.
 

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...

שימו לב: נמשכת ההרשמה לפעוטונים  

WhatsApp_Ima...

תודה לכם תושבים יקרים,
סופש נעים וחמים לכל בית ישראל