newsletter_e...

 שבת שלום וסופשבוע מצוין לתושבי קריית עקרון היקרים ולכל בית ישראל בארץ ובעולם!
בריאות איתנה לכל חולי ישראל .

ביום שני השבוע התקיים יום מרוכז לבדיקות קורונה לתושבים וגם למבודדים, במהלכו הגיעו  215 בני אדם. אני מודה לכל מי שהגיע להיבדק. המועצה עושה מאמצים לקיים יום התחסנות מרוכז ויום בדיקות נוסף למבודדים ולתושבים.
תושבים יקרים, קריית עקרון עדיין מוגדרת "אדומה" בשל התחלואה בקורונה ורחובות רבים מוגדרים "אדומים" בשל כמות החולים המאומתים או המבודדים. לכן, אני קורא לכם בכל לשון של בקשה לשמור על ההנחיות, להימצא בבידוד אם הנכם נדרשים לכך. אם שהיתם ליד חולה מאומת - חובה לדווח למשרד הבריאות ולנהוג בהתאם לכללים.
כאמור, הישוב שלנו עדיין "אדום":
5181 מתחסנים מנה ראשונה
3548 מתחסנים במנה השנייה
131 חולים
212 מבודדים
76 בדיקות
4.11% חיוביים
9 נפטרים
בשבוע הבא, על פי מתווה הממשלה, ההקלות בסגר השלישי ייכנסו לתוקפן, לרבות פתיחת מסחר, עסקים ולימודים. עם זאת, על מנת שנוכל גם אנחנו לחזור לשגרה, עלינו לעשות מאמץ והשתדלות על מנת להוריד את התחלואה. מדובר במשימה ראשונה במעלה. בשבוע הבא נחגוג את חג פורים הבא עלינו לטובה ובחודש הבא את חג הפסח.
זו העת להזמין תור ולהתחסן.
שלכם,
*חובב צברי*
*ראש מועצת קריית עקרון*

אז מה היה לנו השבוע?

נשמעים להנחיות- שומרים על הבריאות !

השיטור היישובי ממשיך בפעילות ממוקדת באכיפת עבירות קורונה ומחלק קנסות לתושבים שלא נמצאים בבידוד. גובה הקנס- 5,000 ₪. ביקורות פתע יתקיימו בבתי מבודדים על מנת לוודא שהם אכן שוהים בבידוד. רק ביחד, עם שיתוף פעולה מלא מצדכם, נוכל לעבור את התקופה במהרה ונחזור לשגרה. השיטור היישובי קריית עקרון.

WhatsApp_Ima...

בוגרי נבחרת הגישור

ביום שני השבוע התקיים טקס חגיגי לסיומו של מחזור נוסף של בוגרי ההכשרה המקצועית בקורס גישור. במעמד זה חולקו תעודות למגשרים החדשים, 10 פעילים קהילתיים תושבי קריית עקרון, שהצטרפו לנבחרת מרכז הגישור במועצה. הבוגרים קיבלו כלים מקצועיים בתחום הגישור ועתידים להשתלב במרכז הגישור והדיאלוג הקהילתי בהובלת האגף לשירותים חברתיים במועצה.
אנו רואים בהם נבחרת אי של חוסן שתורם  לחוזקה של הקהילה והסולידריות הקהילתית.
תודה לפעילים הקהילתיים שלקחו חלק ויובילו בהמשך גישורים ותוכניות בנושא. איים של חוסן וקהילה חסונה נבנים עקב בצד אגודל תוך התמדה והשקעה עקבית בפרט, במשפחה, בקהילה ובקשרים שבניהם.
תודה מיוחדת לעו"ס הקהילתית אביבה ישיטו אלמה, שהובילה את ההכשרה יחד עם שותפים נוספים במועצה: סיגי מהצרי מנהלת הרשות לביטחון קהילתי ונדב מהרט מרכז תכנית "הדרך החדשה".
אנו מזמינים את התושבים לקחת חלק בתוכניות קהילתיות  משמעותיות יחד עם התושבים ולמענם.

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...

ברוח טובה

יו"ר עמותת "רוח טובה", ח"כ לשעבר רפי אלול ביקר במועצה השבוע. ראש המועצה חובב צברי סקר בפניו את פעילות המועצה אל מול האתגרים המורכבים בתקופת הקורונה. רגע השיא במפגש היה כאשר ראש המועצה העניק לרפי אלול תעודת הוקרה על תרומת 100 טאבלטים שתרמה העמותה לילדי המועצה כחלק מהסיוע ללמידה מרחוק בעת הזו. רפי אלול הודה על המחווה ואמר כי ישמח להמשיך ולהיות שותף של המועצה.

________4

חוזרים אל המורה והחברים

השבוע חזרו לראשונה, לאחר הסגר השלישי, תלמידי בתי הספר בכיתות הנמוכות. בקריית עקרון הגיעו התלמידים אל בתי הספר ואל גני הילדים נרגשים במיוחד עם המורה והחברים. יחד התקיימו מפגשים עם הצוות החינוכי בקבוצות קטנות. כולנו מקוים כי נוכל במהרה לחזור לשגרה מלאה וזה תלוי רק בנו, בשמירה על כל ההנחיות ובהתחסנות.

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...

מי יהיו יקירי קריית עקרון בתקופת הקורונה ?

מעוניינים להמליץ על מישהו שתרם תרומה משמעותית בתקופה זו? זו ההזדמנות לפרגן להם! מה עושים? ממלאים את הטופס המצורף. ומעבירים לחברים. יחד נמשיך לעשות טוב ולהוקיר תודה למתנדבים בקהילה! היכנסו לקישור:
https://forms.gle/GqYWR4ZtT8Cf4E7N8

 
השבוע במחלקת הנוער

בתנועת "נועם" ציינו השבוע את יום "לומר תודה" בשיתוף "לתת". יום זה נועד כדי להוקיר ולומר תודה לכוחות הביטחון וצוותי הרפואה. החניכים עברו פעולה בנושא ובסיומה הכינו ברכות ואמרו תודה לצוות השיטור הקהילתי שלנו.
בתנועת עזרא המשיכו בפעילות השבועית במלוא המרץ: פעולות, גמ"ח והתנדבויות. השבוע החלו במשימות מיוחדות לחודש אדר, על פרסים ותחרויות. בנוסף הצוות התחיל במשחק "גמד וענק" צוותי לחודש אדר.
"אחרייטק"- השבוע סיימו בפרויקט טכנולוגי  החניכים רשמו לבד קונסולת משחקים אשר מכילה שלושה משחקים שונים. בנוסף עברו שיעור בסדרת יזמות החניכים למדו מה זה שיווק ואיך פונים לקבוצת יעד  שאליה מיועד הסטרטאפ שלהם.
בשבוע הבא מחלקת הנוער תציין את פורים בחגיגות במהלך כל השבוע.
תנועת הנוער הלאומי בית"ר מזמינה אתכם לקחת חלק בהכנת משלוחי מנות לילדים בבתי חולים. ביום ראשון 21/02 בשעה 17:00 ניידת השמחה תיסע ברחבי היישוב  מוזמנים לצאת מהבתים לשיר אתנו ולמלא את העגלה שלנו בחטיפים וממתקים טעימים.
מחלקת הנוער עלתה השבוע ל"סטורי" של גלגל"צ ומשתתפת בתחרות של תחנת הרדיו לרגל ה-100k עוקבים שלהם. שיהיה לנו בהצלחה.
בימי שני בין השעות 18:00-20:00 צוות מחלקת הנוער תתחפש ותצא לשמח ולהצטלם עם בני הנוער שיוכלו להשתתף בהגרלה שבה נגריל אוזניות JBL והם יוכלו לזכות בהם, חפשו אותנו ברחובות. ההגרלה תתקיים ביום חמישי ותשודר בלייב באינסטגרם ובפייסבוק של מחלקת הנוער.

WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...
WhatsApp_Ima...

רדיו חזק

רדיו קריית עקרון. האזינו לשידור הערב, חמישי, בשעה 19:00.

https://www.facebook.com/828405230626155/posts/2196418120491519/

מוזמנים להרצאתו של ערן שחר- " ד"ר התלהבות"

 על הורות ואתגרי החינוך  בגישה חיובית תוך הנעת המוטיבציה העצמית, בניית חוסן ועמידות בימים אלו.
בהרצאתו שוזר ערן את סיפורו האישי וההתמודדותו כהורה לילד מיוחד.  
ההרצאה תתקיים ב22/02/21, יום שני, בשעה 19:00 בדיוק!
 קישור לזום :
https://us02web.zoom.us/j/83593750099?pwd=SHczby90dWRvWGFURHR2S1d3RjVZQT09

WhatsApp_Ima...

פורים בא- מחליפים משלוחי מנות בקהילה !

בואו הצטרפו ליוזמת תושבים נהדרת לקראת פורים, הירשמו בקישור הבא והכינו משלוח מנות למשפחה שתקבלו את פרטיה למייל האישי שלכם,
במקביל אתם תקבלו משלוח מנות ממשפחה אחרת.
זו הזדמנות נהדרת לשמח אנשים אחרים בחג הזה,
לזכות במצוות הכנת משלוחי מנות
וללמד את הילדים נתינה מהי

https://docs.google.com/forms/d/1SgyJnQ2J78mUkaXeN9fW62xcVK8Zsh3HZuyupKxzMpY/edit
 

____________...

תודה לכם תושבים יקרים,
סופש נעים וחמים לכל בית ישראל