אם אינך רואה מייל זה לחץ כאן
header_1
עורכי הדין     |     תחומי עיסוק     |     אודות GS     |     כתבו לנו
main
עו"ד רויטל שפרונג לוי
עו"ד ליעם שוורץ

עדכון רשות האוכלוסין וההגירה בעניין הארכת תוקף היתרי העסקה ורישיונות עבודה של עובדים זרים מומחים

לקוחות יקרים,

בהמשך למזכרנו הקודם בנושא מיום 6.7.2020, ברצוננו להביא לידיעתכם עדכון נוסף של רשות האוכלוסין וההגירה הרלוונטי למעסיקים עובדים זרים. בהתאם לעדכון, ההיתרים להעסקת עובדים זרים מומחים ורישיונות העבודה של עובדים זרים מומחים יוארכו באופן אוטומטי כדלקמן:
  • רישיונות והיתרים, שמועד פקיעת תוקפם חל מיום 10.3.20 ועד ליום 30.6.20, יוארכו לתקופה של שלושה חודשים החל ממועד תום תוקף הרישיון/ההיתר.
  • רישיונות והיתרים, שמועד פקיעת תוקפם חל מיום 1.7.20 ועד ליום 31.8.20, יוארכו לתקופה של עשרה שבועות החל ממועד תום תוקף הרישיון/ההיתר. 

האורכות האמורות יעודכנו במערכת הממוחשבת של הרשות, ולא ישלחו מדבקת רישיון חדש לעובד או היתר העסקה מוארך למעסיק בגין ההארכה האמורה.

כמו כן, לא יידרשו מעסיקים להגיש בקשות או לשלם אגרות, אך מעסיקים המעוניינים להעסיק מומחים מעבר לתקופות האורכה האמורה, יידרשו להאריך את ההיתרים והאשרות בהתאם לנהלים הרגילים.


נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ו/או הבהרה.
הסקירה לעיל הינה בבחינת תמצית. המידע הכלול בה נמסר למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין במידע כדי להוות ייעוץ משפטי. לקבלת פרטים נוספים, אנא פנו לעו"ד רויטל שפרונג - לוי, שותפה במחלקת דיני עבודה ורילוקיישן בטלפון 03-6089853 או בדוא"ל revitalsl@goldfarb.com; או לעו"ד ליעם שוורץ, שותף וראש תחום רילוקיישן במחלקה זו, בטלפון 03-6089355 או בדוא"ל liam.schwartz@goldfarb.com.