אם אינך רואה מייל זה לחץ כאן
headline_hb_0

ש. הורוביץ בעיתונות-
15.4.18

headline_hb_0

הקלטת שסיכסכה בין ההודים לסינים במכרז של הרכבת הקלה בגוש דן 

 
בית המשפט יבדוק ניגוד עניינים בין יועצי נת"ע לסינים שזכו במכרז המערכות של הרכבת הקלה, לאחר שהמפסידה ההודית עתרה לביטול זכיית המתמודדת הסינית ■ העותרים מציגים הקלטה המעלה חשש כי הסינים נהנו ממידע פנים לפני הגשת הצעתם למכרז

כחודשיים לאחר שהודיעה חברת נת"ע הממשלתית על זכיית המתמודדת הסינית במכרז המערכות שלהרכבת הקלה בגוש דן, הגישה ביום חמישי המפסידה ההודית בהתמודדות את עתירתה לביטול תוצאות המכרז לבית המשפט המחוזי בתל אביב (בשבתו כבית משפט לעניינים מינהליים). העותרים טוענים כי הזוכה הסינית פעלה בניגוד עניינים, תוך התקשרות עם גורמים המועסקים באופן ישיר ועקיף על ידי נת"ע לצורך הגשת הצעתה לוועדת המכרזים — וכי ההצעה עצמה אינה עומדת בתנאי הסף של המכרז.

העתירה הוגשה באמצעות עורכי הדין שוקי חורש, ערן בצלאל, אוריאל פרינץ, הגר פינס ונווה דייגי ממשרד ש. הורוביץ ושות'.


לקריאת הכתבה המלאה בדה מרקר לחצו כאן
en_image2
ש. הורוביץ ושות׳
רחוב אחד העם 31, תל אביב יפו
טלפון: 5670700 3(0) 972+

s-horowitz.com
חפשו אותנו גם ב:
en_bottom_gray
כל הזכויות שמורות לש. הורוביץ ושות' © 2018.
דיוור זה מיועד למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין בו משום התחייבות כלשהי לדיוק ו/או שלמות המידע הכלול בו. אין להתייחס ו/או להסתמך על הכתוב כעל ייעוץ משפטי מקצועי או תחליף לייעוץ שכזה. הסתמכות על תוכנו של דיוור זה ו/או שימוש בו, לא ייצרו בשום אופן יחסי עורך-דין – לקוח בינך לבין ש. הורוביץ ושות' ולא יהיה בהם כדי להטיל על ש. הורוביץ ושות' אחראיות כלשהי לתוצאות שתגרמנה מכך. תוכנו של דיוור זה והזכויות בו יישארו בכל עת בבעלות ש. הורוביץ ושות'.