אם אינך רואה מייל זה לחץ כאן
Artboard_1_c...
דבר המנכ"ל
לקוחות ושותפים יקרים,
 
בעשייה היום יומית, ובמירוץ העסקי, אנחנו לא תמיד נעצרים רגע לראות איפה אנחנו.
כל גיליון חדש של מבט קדימה, מחייב אותנו לעצור לרגע ולהביט לאן הגענו, מה עשינו ומה בעשייה.
אני קורא בהשתאות את הגיליון הנוכחי. זה היה רק לפני "רגע" שבכלל הקמנו את פעילות האנרגיה ברכישת סולארפאוור. זוכר את אלו שהרימו גבה, לא ממש "התחבר" להם עם הפעילות המסורתית של אורד.

אבל היום, החיבור בין הפעילויות נותן את התוצאות, הסינרגיה מאפשרת להקים פרויקט של 37MW, בהיקף של למעלה מ-100 מיליון ש"ח לביצוע השנה, לתת שירות בהיקף כולל של מעל 200MW, וכל זאת בצד פעילות שוטפת. אם אינני טועה הפכנו לשחקן Operation & Management  בתחום ה PV הגדול בארץ.

לצד הפעילות המשמעותית בתחום האנרגיה, אורד ממשיכה לגדול ולהתפתח גם בתחומי הבטיחות והביטחון. בגיליון זה תוכלו להתעדכן לגבי מוצרים חדשים של SALTO המותאמים במיוחד לתחום הצומח של חללי העבודה המשותפים We Work, Regus, My Space, PPL’s  ואחרים. תוכלו לקרוא על הרחבת סדרת המוצרים להגנה בפני רחפנים (DROM), המשלימה את תפיסת ההגנה הפרמטרית כיום בממד נוסף, וכמו כן על זכייה בפרויקט של עיר בטוחה בפתח-תקווה.

לצד כל אלו אנחנו שמחים לספר על השלמת פרויקט בטיחות במגדל עזריאלי בשרונה, "המגדל המתפתל" הגבוה בישראל שמאכלס לצד חברות ישראליות, גם ענקיות בינלאומיות כמו Amazon  ו Facebook, שזכה להתקנת מערכת גילוי אש של SIEMENS עם מעל 15,000 אביזרי קצה, מערכת ניהול עשן מתקדמת, מערכת פינוי קולי ומערכות כיבוי בגז במעל 2 טון.
 
קריאה מהנה,
אריאל אדורם
מנכ"ל קבוצת אורד
grid-parity-...
סולארפאוור מקימה 4 תחנות כוח סולאריות עבור שיכון ובינוי בהיקף של  100 מיליון ₪
חברת סולארפאוור-אורד  מקימה 4 תחנות כוח פוטו וולטאיות עבור חברת שיכון ובינוי במסגרת עסקה בהיקף של 100 מיליון ₪, אליה יתווסף הסכם לתחזוקת המערכות לתקופה של 10 שנים בתמורה כוללת של כ 20 מיליון ש"ח. 
 
במסגרת פרויקט להקמת ארבע תחנות כוח בנגב, תספק אורד שירותי תכנון והקמה לחברת שיכון ובינוי. הפרויקט כולל הקמת מערכת סולארית בטכנולוגיה פוטו-וולטאית לייצור חשמל בהספק מותקן כולל של 37 מגוואט, עבודות הנדסה אזרחית באתרים, הקמת שדה סולארי, סלילת תשתית כבלים לנקודת החיבור לחברת החשמל ומיגון השדות במערכות האבטחה של אורד על פי דרישות הרגולציה. הפרויקט צפוי להסתיים לקראת לדצמבר 2018.

 כמו כן, תספק סולארפאוור לחברת שיכון ובינוי שירותי תפעול ותחזוקה של המתקנים שייבנו במסגרת הפרויקט ושל מתקנים נוספים לתקופה של 10 שנים, בעלות שנתית של 2 מיליון ש"ח.
הפרויקטים הללו הם חלק מאסטרטגיית החברה להיכנס למערכות הקרקעיות תוך ניצול הידע, הניסיון והמוניטין הרב שצברה החברה ב15 השנים האחרונות בה היא פעילה ומובילה את שוק המערכות הסולאריות.

אסדרת רשות החשמל לכ1000 מגוואט ב5 השנים הקרובות מהן יצאו בשנת 2017 כ 240 קילוואט, מהווה פוטנציאל פעילות נרחב המאפשר לקבוצת סולארפאוור-אורד לממש את יכולות התכנון, הביצוע והמערכות התומכות שברשותה כחברת Turn Key ל  EPC וO&M מובילה בתחום זה.
_____
סולארפאוור-אורד מתחזקת את תחנת הכוח בחלוציות בהספק של 55 מגה וואט
 
סולארפאוור-אורד חתמה על הסכם לתחזוקת מערכות סולאריות קרקעיות מול חברת M+W GROUP ISRAEL לתחזוקת מערכת סולארית קרקעית באתר חלוציות בהיקף של 55 מגה וואט.
ההסכם שנחתם הינו בהיקף של  כ 70  מיליון ש"ח לתקופה של כ 18 שנה, ובמסגרתו תבצע סולארפאוור-אורד תחזוקה מלאה של המערכות הסולאריות הקרקעיות לרבות התחמ"ש הקיים וכן של מערכות ההגנה ההיקפיות באתר. 
_______
Artboard_1
מנעולי SALTO KS 
הפתרון היעיל של אורד לחללי עבודה משותפים

 
בשנים האחרונות צומח טרנד השימוש בחללי עבודה משותפים (Coworking Space) - סביבת עבודה שבה מתאספים פרטים וחברות שונות, בדרך כלל בתחילת דרכן או כשהן בשלבי התפתחות, לשם פעילות עסקית.

רוב חללי העבודה המסורתיים מציעים מנוי חודשי או שנתי בלבד וזאת כדי ליצור סביבת עבודה קבועה עבור הלקוחות/ היזמים. בנוסף ישנם חללי עבודה אשר מציעים מרחב עבודה שיתופי לפי שעה או יום, וזאת כדי לאפשר סביבת עבודה יותר פתוחה ודינמית וכמובן כדי להוזיל עלויות ללקוחות.

כאן נכנס הפתרון הייחודי של SALTO שנותן מענה אולטימטיבי לשליטה על דלתות שעוברות מיד ליד ,עם השקעה אפסית בהתקנה ,ללא תשתיות ,המאפשרת בקרת כניסה אולטימטיבית לכל אחד מהמשתמשים, ומאפשרת למפעיל למקסם את השימוש בחלל המשותף. המנעולים החדישים מסדרת הks  בטכנולוגית ה (BLE (blue tooth low energy מאפשרים פתיחת החדר באמצעות הטלפון החכם, מתן הרשאות מרחוק לכניסה ממודרת וניהול הרשאות מרכזי למפעיל.

מנעולי salto מותקנים בכל רשת REGUS העולמית וגם בארץ ומוצעת כיום לכל היזמים בתחום כגון  WE WORK, PPL'S  MY SPACE ועוד.
_______
E_Y_________
הפתרון היעיל ללוקרים בחללי עבודה משותפים 
חברת אורד סיימה לאחרונה התקנה של  1,250 מנעולים מתוצרת חברת SALTO  מדגם SX LOCKERS .
ההתקנה בוצעה ב 11 קומות בחברת E&Y.
מנעול ה SX LOCKERS  תומך בטכנולוגיות התגים הבאים:
  • ID Technologies
  • MIFARE® (DESFire EV1, Plus, Ultralight C, Classic - ISO/IEC 14443)
  • NFC
  • LEGIC Prime and LEGIC Advant
  • HID iCLASS®
בפרויקט של חברת E&Y תג ה  MIFARE  של העובד פותח את הלוקר האישי  ואת הדלתות על פי הרשאת העובד.
IMG-20180102...
נעילה מנוהלת ומבוקרת של  ארונות תקשורת וסייבר
פתרון לנעילת ארונות
 
אורד התקינה מערכת מנעולים חכמים תוצרת חברת SALTO לנעילת ולבקרת ארונות תקשורת וסייבר, כחלק מתפיסת אבטחת מידע של ארגונים וכמענה לסט האיומים החדשים בתחום.

המנעולים מתוצרת חב' SALTO ניתנים להתאמה לכל סוג ארון או מסד תקשורת והופכים ביעילות מרובה וללא צורך בתשתיות את כל הארונות לארונות מבוקרים. 
Artboard_1_c...

אורד הציגה את מערכת הDROM להגנה מפני איום הרחפנים בכנס בין-לאומי שנערך בספרד
 
חברת אורד הישראלית המשווקת בין היתר טכנולוגיה ישראלית כחול לבן למלחמה באיום הרחפנים, השתתפה בכנס במדריד בנושא הגנה מפני רחפנים שנערך בחסות המשרד לביטחון פנים הספרדי.

במסגרת הכנס ביצעה אורד בשיתוף חברת MCTECH הישראלית ניסוי מוצלח לזיהוי ויירוט רחפן שהופעל על ידי מפעיל מקומי בנוכחות מספר נציגים של משרד הביטחון הספרדי, משמר המלך, נציגי חברות תשתיות הגז והחשמל, נציג היחידה למלחמה בסמים וכן נציג של קבוצת ריאל מדריד. במהלך הניסויי הועלה הרחפן על ידי מטיס מקצועי למרחק של כ-1.5 קילומטר שזוהה על ידי מערכת ה DROM שהציגה יכולות זיהוי, עקיבה ונטרול.

גורמים רבים מחפשים אמצעים נגד רחפנים על מנת למנוע חדירות אמל"ח שעלולים לפגוע באזרחים ובתשתיות ציבוריות. ישנם גם קרטלים המשתמשים ברחפנים להברחת סמים לבתי סוהר ולאזורים סגורים אחרים.

נציגי ריאל מדריד צפו בניסוי בשל החשש מהפרת זכויות שידור של אירועי ספורט על ידי מצלמות הנישאות על ידי רחפנים. למעשה התפתחות תחום הטכנולוגיה נגד רחפנים החלה בדיוק מסיבה זו של הבטחת בלעדיות בזכויות השידור לחברות הטלויזיה.

מערכת הDROM  כמו גם מערכות נוספות נמכרות עד היום לצבאות ומדינות בחו"ל ואינן בשימוש בארץ עקב היעדר רגולציה. בנושא זה ולנוכח האירועים האחרונים שהגבירו את המודעות לאיום הרחפנים קיימה ועדת המשנה למדע וטכנולוגיה בראשות ח"כ חיים ילין דיון מכונן בהשתתפות כל גורמי מערכת הביטחון והחברות הטכנולוגיות לרבות נציגי אורד והעבירה את האחריות לאחד מגופי הביטחון בארץ להמשך טיפול בנושא הרגולציה לבחינת אמצעי התגוננות בפני איום הרחפנים.
_____1
Artboard_1_c...

עיר בטוחה: מיגון שטחים ציבוריים ומוסדות חינוך: הפרויקט  בעיריית פתח תקווה

במסגרת פעילותה של אורד בתחום הביטחון, ההגנה ההיקפית והערים הבטוחות, חתמה אורד על חוזה מול חלד  - חב' ממשלתית עירונית לשיקום דיור ופיתוח – לאספקה ולהתקנת מערכות טמ"ס באתרי עיריית פתח תקוה. הפרויקט  כולל מיגון שטחים ציבוריים, מוסדות חינוך, בתי ספר וגני ילדים.

ערים בטוחות מאמצות את תפיסת ההגנה האורבאנית הכוללת שימוש באמצעי צפייה באמצעות מצלמות במעגל סגור הפזורות בערים, מערכות שליטה ובקרה על כבישים ותנועה. כמו כן מיושמת הגנה על מוסדות חינוך והפעלה אינטגרטיבית של המערכות המוניציפאליות על ידי מוקד עירוני שהפך להיות "מוקד רואה" המרכז ומנהל את מערכות החיים ברשות העירונית. כלל המערכות פועלות לטובת שיפור הביטחון, הבטיחות והניהול של התושבים ולטובת רווחתם.
Artboard_1_copy
חברת אורד סיימה לבצע את פרויקט הבטיחות במגדל עזריאלי בשרונה
 
המגדל, הידוע בכינויו "המגדל המתפתל" הוא הגבוה ביותר בישראל, יש בו 120,000 מ"ר, 34 מעליות ושבע קומות חניון תת קרקעיות. בבניין יושבות מספר חברות בינלאומיות כמו אמאזון, פייסבוק ואחרות.

חברת אורד בע"מ נבחרה לביצוע הפרויקט בגלל מורכבותו והדרישות המיוחדות שהוגדרו בו.
המערכת שהותקנה היא תוצרת חברת SIEMENS  לגילוי אש, משולבת כריזת חירום, טלפון כבאים, מערכת שליטה וניהול עשן ומערכת שליטה ובקרה מרכזית. במגדל הותקנו כ-15,000 אביזרי קצה.

כל הציוד שהותקן עומד בדרישת התקנים המחמירים ביותר (כולל NFPA29) לניהול ושליטה בעשן תוך שימוש במערכות המכניות ( UL/UUKL UL 864).
תפקוד המערכות לניהול השליטה בעשן הינו אוטומטי מלא ו/או ידני. כל היחידות הקשורות למערכת ניהול העשן מבוקרות ומגובות לעבודה בהספק מלא.
מרכז האנרגיה של הפרויקט משתרע על שטח של 4360 מ"ר שבו הותקנו מערכות גלוי אש בטכנולוגית התראה מוקדמת באמצעות מערכות יניקה, גלאי לייזר ומערכות כיבוי בגז FM-200  בכמות של כ- 2 טון.

המערכת מאפשרת השתלטות אוטומטית על מיזוג האוויר ושחרור העשן בעת חירום.
ניתן ליצור במערכת תרחיש פעולה הקבוע מראש לכל אירוע שיוגדר לאזור או לאזורי האש.
__________
לחץ לקבלת לגרסה הנגישה