אומגה 3 גליל
בריאות ממעמקי האוקיינוס

מיסודם של אורנה וגיא בן צבי
אומגה 3 גליל- עמוד הבית
 
עדויות ומחקרים חדשים- לכבוד החופש הגדול
לכבוד הקיץ שהגיעהחופש הגדול בעיצומו, המורות והמורים כבר מזמן טמנו את הריטלין ותרופות ההרגעה עמוק בתיקיהם, וצוותי החינוך וההורים מתכוננים כבר להתמודדות של שנה הבאה... אם טרם התחלתם, זה בדיוק הזמן, כשהילד נקי מתרופות, למצוא לו פתרון נטול תופעות לוואי וכימיקלים סינטטים, ולהביאו לתחילת שנת הלימודים הקרבה מרוכז יותר, שליו יותר ושמח יותר. טוב, אף אחד לא ממש אוהב ללכת לבצפר... אבל גם לא חייבים ממש לסבול...
ולכן הפעם באיגרת: מחקרים חדשים על הקשר בין שמן דגים להתנהגות ואופי רגזני של בני נוער, טיפים לילדים סרבנים, מתכון קייצי לפי תזונת אומגה, המלצות מעודכנות לטיפול אפקטיבי עם ויטמין E וגם סיפור אישי נוגע ללב ומעורר השראה.


Facebook  Twitter  LinkedIn  GooglePlus
שלכם,
לחץ להזמנהצוות אומגה 3 גליל
אורנה, גיא, אור ועומר
 
מחקר חדש: אומגה 3 ועיבוד רגשי לקוי אצל נערים עם ADHD
מחקר חדש מאנגליה שבדק את הקשר בין אומגה 3 להפרעות התנהגות חמורות שהן חלק מתסמונת ADHD. הפרעות אלו נקראות חוסר רגישות, כהות חושים, חוסר רגשות, הפרעות ויסות חושי, הפרעות התנהגות, תופעת חוסר קבלת סמכות  defiance disorder ועוד שמות מפוצצים שמגדירים בצורה "מדעית" אופי של ילד עצבני, רגזן ובלתי מתחשב.

הממצאים בשלב זה הם תצפיתיים, ומראים בבירור שככל שחסר אומגה 3, וככל שיש יותר אומגה 6 לעומת אומגה 3 בגוף כלומר יחס 3:6 נמוך יותר, כך האופי רגזני יותר.

בשלב הבא יבוצע מחקר האם תיסוף שמן דגים ישפר את מצבם של ה"רגזנים". אנו מניסיון יודעים שכן, נמתין וניתן למדענים האנגלים לגלות את זה...
סלט קייצי ואומגי
סלט קייצי- לחץ על התמונה לקבלת המתכון

מתכון כייפי העונה לכללי תזונת אומגה- מאת השף הפרטי שלנו רעי בן צבי, טבח מדופלם וותיק ממסעדת בראסרי התל אביבית:
  • תאנים
  • גבינת פקורינו
  • נקניק: פסטרמה (אפשר להכין בבית)/ סלמי/ פרישוטו
  • עלי בייבי/ רוקט
  • שמן זית
  • מיץ לימון
  • צלחת יפה והרבה אהבה
  • בתאבון
למתכונים נוספים של שף רעי

Facebook Twitter LinkedIn GooglePlus
אומגה 3 משפרת תכונות חברתיות ורגשיות אצל ילדים עם ADHD

מחקר חדש שכותרתו "אומגה 3 קשורה בקשר הפוך לתכונות של קשיחות וחוסר רגישות בנערים מתבגרים עם ADHD" מחזק ממצאים רבים מהעבר שהראו כי ילדים עם בעיות קשב וריכוז הם בעלי פחות אומגה 3.

מעניין ביותר הוא שהמחקר מראה באופן מובהק כי ככל שרמת ה EPA נמוכה יותר, כך גדלים הקשיים הרגשיים והחברתיים של ילדים עם ADHD. מסיבה זו אנו מתעקשים על יחסי EPA:DHA נכונים ומתנגדים ל DHA נקי.
כמו כן, בהתאם לתוצאות המחקר גם נסיוני (גיא) עם עשרות ילדים מראה כי טיפול בעזרת אומגה 3 משפר קודם כל את התכונות ההתנהגותיות והרגשיות-חברתיות המלוות ל ADHD, מה שמאפשר להורים להשיג שיתוף פעולה ראשוני עם ילדיהם אחרי מספר שבועות של טיפול באומגה 3, שמוביל בתורו ליכולת לבצע שינויים נוספים בתקשורת עם הילד כגון שינויי תפריט (ראה שיטת פרוטוקול אומגה) עד להטבה מלאה.

טיפ- איך לתת שמן דגים לילדים

לילדים שלא מצליחים לבלוע כדור אפשר לנקב את הכמוסה ולסחוט את השמן לכפית. אבל מה עם ילדים שנרתעים מטעם הדג? בשבילם הדרך היעילה ביותר היא לסחוט את השמן לתוך מאכל או משקה שמטשטש את טעם הדג. שני המתכונים המנצחים ששמענו עליהם עד היום הם:
  • טונה
  • כפית עם דבש ולימון
הנה רעיונות ושיטות נוספות- נסו את זה בבית.

הידעת? לשמן דגים מחומצן יש טעם חריף וריח רע (או בקיצור- טעם וריח של דג מת). לעומת זאת לשמן דגים טרי יש טעם של דג. טרי. זה הכל.

Facebook Twitter LinkedIn GooglePlus
 
ויטמין E400 גליל- לחץ להזמנה
המלצות חדשות לתיסוף ויטמין E
ויטמין E מומלץ כתוסף משלים לשמן דגים עבור מי שבדמו עומס מחמצן גבוה. כידוע, חומצות השומן אומגה 3 רגישות לחימצון, ועל כן למניעת חימצון אנו שומרים את המוצר במקרר. אך גם לאחר שאנו בולעים את הכמוסה יש לשמור עליה מפני התחמצנות בתוך הגוף. בגופם של אנשים הנוטים לעומס מחמצן גבוה האומגה 3 מתחמצנת והופכת לבלתי יעילה או יעילה באופן חלקי. מחקרים חדשים וממצאים שאספנו בתקופה האחרונה עזרו לנו להבין טוב יותר את הסיכון לעומס מחמצן גבוה, ועל כן עידכנו את המלצות השימוש בויטמין E. ההמלצות החדשות מגדירות מי עלול להיות בעל עומס מחמצן גבוה בדם, ומהו המינון המומלץ של ויטמין E בכל מצב.
בנוסף, לידיעתכם, מאמר חדש הסותר את הטענות שנשמעו בעבר נגד שימוש במינונים גבוהים של ויטמין E.


Facebook  Twitter  LinkedIn  GooglePlus
 
"ידעתי שזה הטיק החדש שלו"
בגיל שנתיים זה התחיל עם מצמוצים בעיניים, משם והלאה זה הלך והחמיר עד להתפרצויות זעם, היפראקטיביות וטיקים קשים. עד שיום אחד הוא שאל את אימו בבכי: "למה אני לא יכול להפסיק למצמץ? ככה אני אהיה כל החיים?" נ` הנסערת החלה לחפש ולחקור עד שהגיעה לאתר של אומגה 3 גליל והחליטה ללכת על פרוטקול אומגה- וזה הצליח. "החיים שלנו ובעיקר של ל` השתפרו בצורה מדהימה. הוא חזר להיות הילד המקסים שלי... אני עדיין לא מצליחה להאמין שזה המצב, אבל כנראה שהצלחנו". לסיפור המלא

Facebook  Twitter  LinkedIn  GooglePlus
 
הרצאות וסדנאות קרובות
נושא תאריך מקום פירוט
בלי ריטלין- סדנת בישול ולמידה לשיפור קשב וריכוז אצל ילדים - עם גיא בן צבי ואביטל סבג 23.8.13
וגם
1.11.13
צהלה תל אביב לפרטים והרשמה
סמינר פרוטוקול אומגה למטפלים מוסמכים 30.8.13 צהלה תל אביב לפרטים והרשמה

הצטרפו אלינו בפייסבוק

מתכוני תזונת אומגה, טיפים ועדכונים- בדף הפייסבוק שלנו
 
להזמנה מיידית לחץ כאןלחצו לרשימת נקודות המכירה