אומגה 3 גליל
בריאות ממעמקי האוקיינוס

מיסודם של אורנה וגיא בן צבי

 
4 מיתוסים על בשר אדום
בשר אדום לא מזיק לבריאות. בשר כחול-ירוק? זה מזיק! כך אמר טומי סמות'רס בצדק רב.

עם תום חג הניפנופים על האש בחרנו לעדכן אתכם קצת על מה שנקרא בשר אדום. תזונת אומגה טוענת כי את הסוכר ואומגה 6 המצויים במזונותינו בשפע, יש להחליף בשומנים, חלבונים ואומגה 3 מן החי. כל זאת על אף ששנים אמרו לנו להפחית בצריכת בשר ולהמנע לחלוטין משומן מן החי. עם זאת התמונה היא מורכבת, וזאת עלינו לומר, כי על אף שצריכת בשר (בעיקר שמן) היא בריאה, לא צריך לאכלו כל יום, גם ככה אנחנו אוכלים יותר מדי מהכל בתזונת המערב המודרנית.

באיגרת זו נעדכן אתכם בחידוש מרעיש מעולם גידול הבקר והצאן, נעלה סוגיות בתחום צריכת הבשר ונשחט כמה פרות קדושות מתחום התזונה.
המידע מומלץ לאוכלי בשר וצמחונים כאחד.

בברכה,לחץ להזמנה
צוות אומגה 3 גליל
 
4 פרות קדושות
שומן צמחי עדיף על שומן מהחי: טעות חמורה!
ההגדרה שומן צמחי או שומן מהחי איננה רלוונטית. מה שחשוב הוא סוג השומן.
מבין השומנים מהחי שומן דגים מסוג אומגה 3 הנו בריא וחיוני, בעוד שמהצומח שומן רב בלתי רווי מסוג אומגה 6 הנו מזיק אם הוא נצרך בכמויות גדולות מדי. שומן טרנס המופק בד"כ משמנים צמחיים הנו השומן המזיק ביותר.

אכילת שומן גורמת להשמנה: לא נכון! צריכת עודף קלוריות בצורת סוכר ועמילן גורמת להשמנה ע"י הפיכת קלוריות לשומן. לעומת זאת צריכת קלוריות בצורת שומן גורמת להפיכת השומן לאנרגיה.


כולסטרול מזיק: לא נכון! להפך הוא חיוני! הנזק לכלי הדם נובע מחמצון של LDL (הכולסטרול "הרע") ושקיעתו על דפנות כלי הדם. מניעת הנזק על ידי המנעות מצריכת כולסטרול איננה יעילה ואף מזיקה.

בשר נא הוא מסוכן: לא נכון! כל מרכיבי הבשר- שומן חלבון ומינרלים שונים נהרסים ומתחמצנים ככל שזמן הבישול ארוך יותר. הבשר בריא ומזין יותר כאשר הוא נא או מבישול בצורה מתונה. בשר חרוך הנו רעל אמיתי.

ראיון עם אבא שעבר את זה
ראיון עם "אבא שעבר את זה"- גיא בן צבי ברשת א` בתכנית שידור בהתבגרות עם מיכל שמואלי, מספר על ההתמודדות עם טורט, היפראקטיביות, התקפי זעם, טיקים ואלרגיות קשות. סיפור המעבר מתרופות שמדכאות את איכות החיים לבריאות בעזרת שמן דגים וללא תרופות. גיא מסביר איך עובדת אומגה 3 במוח ומה עושים כדי להתגבר על תסמונות נוירופסיכיאטריות: 70% שמן דגים 30% שינוי תזונתי.
להשמעה לחץ כאן
כיצד בשר "נע" יעצור מידבור עולמי
בהרצאה מרתקת בערוץ TED מסביר הביולוג דר' אלן סייבורי את הניסוי רב השנים שערך באדמות אפריקה, אשר הוכיח כי ניתן לעצור את תופעת המידבור באמצעות החזרת הבקר והצאן למרעה.
עד היום סבורים המדענים כי עדרי בעלי החיים אשר מלחכים עשב הם הגורם להרס השטחים הירוקים, ועל כן מרחיקים אותם מן השטחים הפתוחים ומצמצמים את  שטחי מחייתם לתוך המכלאות. דר' סייבורי מוכיח כי דווקא תנועתם של עדרים בשטחים הפתוחים היא המפריחה את השממה ומשקמת שטחים שנדמה היה כי אבדו לטובת המדבר לנצח.
זוהי בשורה מרעישה ברמה הסביבתית הגלובלית ואנחנו מעזים לקוות שזו תהיה גם 'זריקת עצם' עבור אוכלי הבשר המתקשים להשיג בשר מרעה. כזכור, בשר מרעה ניזון מעשב ירוק העשיר באומגה 3 במקום תערובות דגנים העשירות באומגה 6.

לצפייה לחץ כאן
 קסולט א-לה שני
מתכון לתבשיל מלא בכל בריאות הארץ, אשר סובב סביב בשר. שני ארז, טבחית ותיקה ממסעדת בראסרי, תרמה לנו מתכון זה לכבוד בשר הכבש, אך אפשר להוסיף כל בשר אחר שרק רוצים ואוהבים. והאמת, אפשר להפוך אותו גם למתכון צמחוני. התבשיל נקרא "קסולט"- תבשיל צרפתי קלאסי של בשר ושעועית.
 
רשימת מטפלים בפרוטוקול אומגה
רשימת מטפלים, בעיקר מתחום התזונה, שהוכשרו ע"י גיא על מנת ללוות בצורה צמודה משפחות בתהליך המעבר לחיים ללא תרופות, בעזרת פרוטוקול אומגה.

4
4

לרשימת המטפלים המלאה
סמינר פרוטוקול אומגה למטפלים
4
סמינר למטפלים הרוצים לאמץ את פרוטוקל אומגה 3 למעבר לחיים ללא תרופות אשר פותח ע"י גיא. מתאים למטפלים מתחום התזונה. קראו כאן את המכתב האישי של גיא בקריאה למטפלים.
הסמינר הקרוב יתקיים ביום ו` 24.5.2013 ב- 8:30 בבוקר בבית אופק חדש בהרצליה.
לפרטים נוספים והרשמה
 
 
מגנזיום טאורט
מגנזיום טאורט הינו הצורה היעילה ביותר הידועה כיום לתיסוף מגנזיום עבור שיפור תפקוד תאי העצב. זוהי הצורה הזמינה והיעילה ביותר לגוף מכיוון שטאורין היא חומצת אמינו חיונית למערכת העצבים, וכאשר המגנזיום קשור לטאורין הוא מגיע בעזרתה ישירות למערכת העצבים בה הוא דרוש. לכן החלטנו באומגה 3 גליל לחפש מוצר שיתאים לצרכים אלו.  המוצר שנבחר לשימוש על ידינו הינו של חברת ביו קר המכיל כמות גבוהה של מגנזיום נקי, 82 מ"ג לקפסולה, הקשור לטאורין. לחץ על התמונה למידע נוסף על המוצר.

החל מ 1.5.13 ישתנה מחיר המוצר ל- 190 ש"ח
נקודות מכירה
יש לנו נקודת מכירה חדשה:
במרכז המסחרי עשרת!
לרשימת כל נקודות המכירה לחץ על החנות


לכל נקודות המכירה לחץ כאן
רוצה לקבל את המוצרים במשלוח הביתה?
לחץ על הסל


למחירים והזמנה באתר לחץ כאן
 
הצטרפו אלינו לפייסבוק