אומגה 3 גליל

מיסודם של אורנה וגיא בן צבי
 
פסיפס סיפורים אנושיים
באיגרת הפעם החלטנו לפרסם סיפורים אישיים של לקוחותינו אשר הסכימו להיחשף. הסיפורים הינם קומץ מתוך מקרים רבים אשר מלווים עלידינו. את רוב כותבי המכתבים לא פגשנו אישית מעולם והליווי התבצע במיילים ומידי פעם בשיחות טלפון. בעבר נמנענו מפרסום כזה מסיבות רבות (בין השאר מפני שחששנו להשתמש בהם כגימיק שיווקי זול), אך עם הזמן למדנו שהסיפורים האישיים האלה מהווים השראה רבה עבור משפחות אחרות לצאת למסע להחלמה, להתחיל תהליך שלרוב מנוגד לגמרי להמלצות הרופאים. תהליך שדורש נחישות ומסירות. לשם כך חשוב לקבל עידוד מסיפורים של משפחות אחרות.
כהרגלנו, אנחנו מזמינים אתכם לקרוא קריאה בקורתית וספקנית, ובכל שאלה או תהייה לפנות אלינו בטופס יצירת קשר
 
הפרעות קשב וריכוז טורט ותסמונות נוספות
ADHD, OCD וחשש לטורט ADHD במלוא התגלמותו כשהטורט מכה פעמיים 
"...התחלנו בטיפול באנפרניל כדי לטפל קודם כל ב-OCD. הורגשה הטבה ואחר כך התדרדרות שכללה התקפי זעם אלימים, נוראיים ובלתי הגיוניים. התשובה של הפסיכיאטר הייתה להוסיף תרופת הרגעה. זה לא נראה לי נכון...." "....החלטתי לערוך מבדקים מקיפים שקבעו כי בני סובל מהפרעת קשב וריכוז. קבלתי מהרופא מרשם לריטלין שהחזקתי בתיק מספר שבועות, לא רצתי ישר לקנות את התרופה. תחושת הבטן שלי אמרה לי "חכי, אין לך לאן למהר...."  "שמי מ` ואני אמא לשני בנים מקסימים בני 9,10 ולשניהם יש הפרעת קשב וריכוז, היפראקטיביות ותסמונת טורט שלימים הבנתי שהכל קשור אחד בשני. מיום שנולדו בניי הבנתי שמשהו שונה בהם, שאינם כמו כל הילדים האחרים, פניתי לרופאים למומחים...."
לחץ כאן
לחץ כאן
לקוחות כותבים על טריות ואחסון בקרור
טרשת נפוצה - מ 12 התקפים לאחד בשנה הסיפור המוזר של הכלב (:
"מצטער שלא שלחתי בדרך המקובלת... אז אני שולח לכאן, תחליט להשתמש במכתב לפי שיקולך: שמי אופיר כהן. אני נכה צה"ל ומזה 11 שנה אני לוקה/חולה (הסמנטיקה לא מעניינת אותי) -MS טרשת נפוצה" "שמי קירה לוי ואני נטורופתית. אני משתמשת במוצר של אומגה 3 גליל כבר כמה שנים, בצורה די מאסיבית, כי יש לי מחלה אוטואימונית דלקתית. המוצר עוזר לי לשמור מפני החמרה. הגדולה של המוצר אומגה 3 גליל נחתה עלי דווקא בעקבות ניסיון עם הכלב שלי..."
לחץ כאן לחץ כאן
סיפורים אישיים נוספים
כאבי פרקים מסע ארוך במיוחד
הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו
 שם מעודכנים הסמינרים והסדנאות שלנו
לצד מאמרים עדכנים
 ב 8 משפטים קצרים ובהירים ת' מספרת כיצד אומגה 3 סיימה חמש עשרה שנים של כאבי פרקים ט' אם לילד ב 6.5 עברה מסע ארוך בהתמודדות של בנה עם טורט והתסמונת הנדירה PFAPA .  "רק במבט לאחור אנו מבינים שיתכן וכל בעיותיו הרפואיות של אורי אכן היו קשורות זו לזו. היום הילד נקי מתרופות ולא זקוק להן."
לחץ כאן לחץ כאן
 
סמינר אומגה - למטפלים (אמיצים!)
עד כה נערכו 2 סמינרי אומגה למטפלים. צוות אומגה 3 גליל מתמיד בחיפוש אחר מטפלים אשר יוכלו ללוות משפחות במעבר לחיים ללא תרופות. כפי שקראתם בסיפורים לעיל משפחות רבות מידי מופנות כיום לטיפולים ותרופות פסיכיאטריות שלא לצורך. אנחנו מאמינים שהדרך שאנחנו מציעים היא אפשרית וישימה מאוד - לכך דרושים עוד מטפלים המוכנים להרים את הכפפה. אם אתם מכירים מטפלים כאלו או שאתם הנכם מטפלים בתזונה - אתם מוזמנים לקרוא עוד על תכני הסמינר בקישור הבא מוקדי מכירה ומפיצים
 תזכורת - פירוט כל המוקדים בארץ, בהם ניתן לרכוש צנצנות שמן דגים אומגה 3 גליל. מוקדים קיימים בצפון במרכז ובדרום. כל המוקדים מחזיקים את הצנצנות בקירור. לקובץ המפורט לחצו כאן