אומגה 3 גליל 

מיסודם של אורנה וגיא בן צבי
 
על אלצהיימר ואומגה 3   
נסיגה קוגניטיביות בגיל מבוגר וביחוד מחלת האלצהיימר הינה בעיה המטרידה רבים מאיתנו. החשש מהחמרה של שכחה ו/או יכולות קוגניטביות אחרות מטריד את המבוגרים שבינינו שרוצים לדעת שיוכלו "לסמוך על המוח שלהם" בשנים שיבואו.
תופעות הנסיגה הקוגניטיבית בגיל מבוגר, החל מנסיגה קוגניטיבית קלה Mild Cognitive Impairment  או MCI וכלה בתופעה המפחידה והמעיקה ביותר תסמונת אלצהיימר, נחקרו באינטנסיביות בשנים האחרונות. רק לאחרונה החלו להתפרסם ממצאים העשוים לכוון אותנו לשיטות מניעה.
במהלך השנתיים האחרונות החלו להתפרסם מחקרים שנועדו לבדוק את השפעת התזונה על חומרת הנסיגה הקוגניטיבית. ממצאי מחקרים אלו מובהקים מאד (כלומר אין ספק לגבי נכונותם) ואולי מפתיעים, לפחות לחלקנו.
המחקרים מראים את הצפוי – תזונה מבוססת סוכר (פחמימות פשוטות ופירות) מעלה מאד את הסיכון לנסיגה קוגניטיבית. וההיפך אומגה 3 (EPA), שומן רווי וחלבונים  מורידים את הסיכון .
 
אומגה 3 גליל - מוקדי מכירה מעודכנים
התווספו אלינו עוד 3 קליניקות שהתחייבו גם הן להחזיק את צנצנות אומגה 3 גליל בקירור.  מוקדים קיימים בצפון במרכז ובדרום. לפירוט כל המוקדים:הופעת טרום בכורה
החלטנו לתרגם את אתר אומגה 3 גליל גם לרוסית ואתם מקבלים הצצת טרום בכורה. העבירו לחברכם דוברי הרוסית - נשמח לקבל הערות
 למה חשוב להחזיק
אומגה 3 בקרור?

קירה לוי והסיפור על הכלב שמסביר הכל
הנטורופטית קירה לוי מספרת סיפור אמיתי לגמרי ומפתיע למדי על ההחלמה של הכלב שלה מדלקת פרקים באגן. גולדן רטריוור שניסה הכל עד שהגיע לאומגה 3 גליל...
 
עדכון מחיר צנצנת אומגה 3 גליל 
משנת 2008 ועד היום מחיר צנצנת אומגה 3 גליל שמן דגים  לא השתנה למרות שלאורך השנים ספגנו עליות משמעותיות בהוצאות התפעול  עלויות משלוח, חומרי אריזה ומע"מ [ ולנוכח עליות מחירים במשק.
לכן החל מ 1.1.2013 יעודכן מחיר צנצנת של 200 קפסולות אומגה 3 גליל
מ 165ש"ח ל 175ש"ח .

חשוב לנו לשמור על שקיפות ולתמחר את מוצרינו בצורה הוגנת. רק כך נוכל לאפשר לכמה שיותר משפחות לבסס את החלמתם על תזונת אומגה. לאורך השנים אנו מקפידים על שיווק ישיר לצורך חיסכון בעלויות , שיווק המבוסס על ידע וניסיון ושירות אישי שמעניק ללקוחות שלנו ערך מוסף. לכן אנו גם נמנעים מגימיקים ולא "ממציאים" מותגים שונים ומבצעי חיסול מלאי המבלבלים את הלקוח.
אנו בטוחים  שעדכון המחיר יתקבל בהבנה מקהל לקוחותינו הנאמן המלווה אותנו כבר שנים.

הסדנה הקרובה של גיא ואביטל תתקים ב 11.01.12 - בינתיים בלי תירוצים מכינים מרקים

הסדנה הקרובה של גיא ואביטל מתרחשת ממש בקרוב במתחם של אביטל בגני צהלה ביום ו' ה 11.01.13 בשעות הבוקר. בשיא תקופת הלימודים כשקשב וריכוז של ילדיכם הוא מוצר נדרש -  אתם מוזמנים לההרצאה הכי טובה שתשמעו בנושא קשב ריכוז ואומגה 3.
בינתיים אביטל מציעה לכם את עמוד מתכוני המרקים שלה עם מרק אפונה, ומרק בצל ומרק עדשים ועוד..... אז בלי תירוצים מכינים מרקים