אומגה 3 גליל
מיסודם של גיא ואורנה בן צבי
 
"על מנת שאומה צעירה זו תשיג עצמאות אמיתית ותשמור עליה, עליה להקים מתוכה קבוצה של אינטלקטואלים ומומחים משלה" אלברט איינשטיין על מדינת ישראל לניו יורק טיימס ב 1954
מעניין שאלברט צפה את העתיד  ומדינת ישראל אכן זכתה לביסוסה הרבה בזכות היכולות המדעיות של תושביה והישגיהם השונים. היום גם באומגה 3 גליל, אנחנו מבינים שכדי שהדרך שאנחנו מאמינים בה תגיע ליותר ויותר ילדים חשוב לנו להקים מערך מומחים ומאגר מידע. תקראו על כך בהמשך. באיגרת גם תמצאו סיקור של מחקרים חדשניים בתחום התסמונות רט, בי פולרית ואוטיזם וגם לוח ההרצאות שלנו שמכיל הפעם אופציה לשמוע את גיא בהרצאה בלבד לכל מי שפחות מתעניין בסדנאות הבישול (המצויינות!)
מאחלים לכם יום עצמאות משמח ושנדע לזכור את בנינו שלחמו למען המדינה הזו

גיא ואורנה בן צבי
פניה בנימה אישית אל מטפלים, הורים ושותפים לדרך
מזה 13 שנה שאני מלווה (לא כמטפל) הורים הרוצים לעזור לילדיהן להחלים ולחזור לאיכות חיים בלתי תלויה בתרופות. במהלך השנה האחרונה כמות הפניות של הורים לילדים עם הפרעות נוירופסיכיאטריות עלתה בערך פי 2 לעומת שנת 2010.  רוב הפונים הם הורים לילדים עם טורט אך יש גם רבים עם ADHD על נגזרותיו השונות וגם ילדים על הספקטרום האוטיסטי.  במכתב המצורף אני רוצה להעביר אליכם הורים מטפלים ושותפים לדרך בקשה אישית שחשובה להמשך העשייה שלי.

גיא

קרא עוד
 
השלכות אקולוגיות של שמן דגים  
הטענה הרווחת אצל רבים היום היא שייצור שמן הדגים הינו נזק אקולוגי חמור לדגה . סוכנים רבים של חברות שונות משתמשים בטיעון זה בכדי להניא לקוחות מלרכוש שמן דגים ולהמליץ להם לרכוש אומגה 3 צמחית שידוע כיום שאינה מומרת בגוף ביעילות לחומצות שומן חיוניות. בפועל המצב שונה לגמרי מאותה תמונה שגויה שטענה זו מציגה .
בהמשך המאמר תוכלו לקרוא הכל על השיטות שממשלת פרו וחברת אושין נוטרישן מפעילות כדי להבטיח איזון אקולוגי -  מרמת ההגנה על אוכלוסיות הדגים  (מעקב אחר כל זן וזן במונחים של אוכלוסיה, גודל, משקל, בשלות, מחזורי השרצה ופרמטרים נוספים) ועד לאחריות סביבתית במפעלי הייצור של שמן הדגים (טיהור שפכים שימוש בדלק אורגני ומיחזור תוצרים).
 
אומגה 3 מול תופעות גנטיות - תסמונת רט
בניסוי שנעשה באיטליה על 10 ילדים חולי תסמונת רט (מחלה גנטית חשוכת מרפא). נמצא שלאחר 6 חודשים של תיסוף שמן דגים חל שיפור משמעותי מאד  במצבם של הילדים בקבוצת הטיפול. בפעם הראשונה בהיסטוריה של מחלת רט שנסיגה בחומרת הסימפטומים הושגה באמצעות טיפול בכלל וטיפול תזונתי בפרט. ניתן לקרוא את התקציר ואת המחקר המלא וכמו כן לצפות בסרטון באתר  
 
אומגה 3 וויטמין E לטיפול בהפרעות תקשורת חמורות אופייניות לאוטיזם
המחקר בוצע על 187 ילדים אשר סבלו כולם מהפרעת תקשורת חמורה בשם אפרקסיה ורבלית והמאפיינת אחוז גבוה של ילדים אוטיסטים. ואכן אחוז גדול מהילדים במחקר אובחנו גם על הספקטרום האוטיסטי PDD ASD. הילדים טופלו באומגה 3 במינון גבוה וויטמין E במינון גבוה. תוצאות: 181 משפחות שהן 97% דיווחו על שיפור דרמטי בתפקוד התקשורתי של הילדים
 
שימוש רפואי באומגה 3 שמן דגים בתסמונת בי פולרית
המאמר סוקר מספר מחקרים של שימוש רפואי בשמן דגים ומחקר אחד של שימוש בשמן פשתן. המחקרים מצאו יעילות ומשמעותית בהפחתת תסמיני הדיכאון בתסמונת דו קוטבית ויעילות נמוכה יותר בהפחתת תסמיני המניה בשימוש בשמן דגים. לא נמצאה תועלת בשימוש בשמן פשתן.
 
לוח הרצאות-  גיא בן צבי 
שם מיקום תאריך קישור
סדנת בישול ולמידה לשיפור קשב וריכוז אצל ילדים - עם גיא בן צבי ואביטל סבג 04.05.12 צהלה - תל אביב לפרטים נוספים
כל מה שרצית לדעת על אומגה 3 ומחלות לב, סכרת, הפרעות קשב והריון ופוריות - גיא בן צבי 13.5.12 רמת יוחנן לפרטים נוספים
על הפרעות קשב וריכוז ואומגה 3 -גיא בן צבי. הרצאה בלבד (בתרומה) 18.5.12 אופק-חדש הרצליה פיתוח לפרטים נוספים
גיא ואביטל בכנס "אוכלים בריא 4" - סדנת בישול + הרצאה במתכונת מקוצרת 31.5.12 תיאטרון גבעתיים לפרטים נוספים
 *שימו לב - הוספנו גם אפשרות לשמוע את גיא בהרצאה בלבד למי שאינו מעוניין בשילוב עם סדנת בישול

 
עמוד חדש לויטמין E400 טבעי
עידכנו את עמוד המוצר, הוספנו מפרט מוצר מקיף, הסבר על ויטמין E טבעי מול סינטטי, הנחיות איחסון (במקרר) מידע על בטיחות בצריכה ועוד. 
קרא עוד


 
עמוד חדש לויטמין D3 גליל
העמוד עודכן לנוחותיכם והוא מכיל כעת מפרט מוצר, תמונת התוית, הנחיות איחסון, סוג הויטמין ומדוע בחרנו בו
קרא עוד