אומגה 3 גליל 

מיסודם של אורנה וגיא בן צבי
 
"אני רק שאלה" - שיחה עם גיא בן צבי הפעם הלינק הנכון!
שאלות רבות מופנות אל גיא בצורות רבות -  כנסים, הרצאות אך בעיקר בטופס יצירת קשר-  ועל מגוון נושאים. החלטנו לצלם את גיא בסדרת שיחות בהן נשתדל לכסות שאלות שחוזרות תדיר וגם נושאים שחשוב לנו להעביר את המסר לגביהם.
קבלו ראיון פתיחה עם גיא בן צבי, שמותר לומר , קצת התרגש...


לצפיה לחצו כאן
 
מוקדי מכירה - אומגה 3 גליל
 תזכורת - פירוט כל המוקדים בארץ, בהם ניתן לרכוש צנצנות שמן דגים אומגה 3 גליל. מוקדים קיימים בצפון במרכז ובדרום. כל המוקדים מחזיקים את הצנצנות בקירור. לקובץ המפורט
רשמים מסמינר
פרוטוקול אומגה 
ביום שישי ה 26.10.12 התקיים בתל אביב סמינר אומגה 3 למטפלים. הסמינר היה מוצלח והמטפלים כתבו את משוביהם:

"ברצוני להודות על ההרצאה, ניכר שהושקעו זמן ומאמצים להעביר את הידע הרב שצברת עם השנים.
הרצאה הועברה בצורה מעניינת ומקצועית, כן ירבו!"

"אני מוכרחה לומר לך שאני מאוד מעריכה את הידע שלך והעזרה שלך לאנשים – ייתכן שבגלגול הבא תהיה בכל זאת רופא, מאוד מרשימה ההתעמקות שלך בנושא עד הפרטים הקטנים. כמטפלת היה לי מרתק לשוב ולהתעמק בחומר ברזולוציה כזו."

מטפלים? אתם מוזמנים ל
הרשם לסמינר הבא התאריך הבא יעודכן בקרוב
 
תאריך מיקום פרטים נוספים
והרשמה
בישול ולמידה לשיפור קשב וריכוז אצל ילדים - עם גיא ואביטל 16.11.12
וגם
11.01.13
צהלה
תל אביב
 לחצו כאן
על הפרעות קשב וריכוז ואומגה 3 - הרצאה 23.11.12
אופק חדש
הרצליה פיתוח
לחצו כאן

עוד קפסולה אחת ודי
זוכרים את הסרטון של ילדת האומגה שמדגים איך אפשר לתת לילדים בקלות שמנ"ד? השבוע שלח אלינו המטפל אמנון בצלאל סיפור מצחיק על נכדו ושמן דגים.  תוכלו לקרוא בעצמכם:

"ביום שבת הנכדים הגיעו לביתי. הנכד בי
ן 3 והנכדה בת 1.5. בזמנו היינו מכניסים לנכד בבקבוק כמוסה של אומגה 3. לאחר שהפסיק לשתות מבקבוק, אימו הפסיקה את האומגה 3 בטענה שאין דרך לתת לו.  יום שבת, לאחר ההרצאה של גיא החלטתי לנסות לתת לו אומגה 3. לקחתי קפסולה ואמרתי לו שזה כמו ממתק.  נתתי לו אחת הוא מצץ ואחרי כן לעס ובלע.  לאחר שסיים בקש עוד אחת. נתתי לו עוד אחת שעברה אותו תהליך, אחרי כן בקש עוד אחת וכאן נסיתי למנוע ממנו. לבסוף נכנעתי ונתתי עוד אחת. שוב מצץ לעס ובלע ובקש עוד אחת. לא עזרו כל ההבטחות שהוא יקבל כל יום אומגה 3, הוא התחיל לבכות ולצרוח. הוא לא קבל עוד אחת אבל כן קבל הרבה הסבר ואהבה שהרגיעו אותו. הוא הלך הביתה עם שקית (כך הוא בקש)  מלאה באומגה גליל והבטחה לקחת כל יום כמוסה אחת."

מדוע חושב לנו להפיץ את המידע הזה - ישנן משפחות הפונות אלינו ונרתעות משימוש בשמנ"ד עבור ילדיהם הקטנים פשוט מתוך חשש שלא יצליחו לבלוע את הקפסולות. אך לרוב בפניות אלו, השמנ"ד יכול להיות משמעותי בהחלמה של ילדיהם מתסמונות  שונות.

פרומו - אומגה 3 ואלצהיימר 

באיגרת הבאה נביא מידע רב ורשימת מחקרים בנושא הקשר בין אומגה 3 שמן דגים ומחלת השיטיון - אלצהיימר .