לחץ לקבלת לגרסה הנגישה
אם אינך רואה מייל זה לחץ כאן
שלום ,
 
התעשייה האווירית מצטרפת לשורת החברות המדווחות באופן שוטף על ביצועים כלכליים, חברתיים וסביבתיים, עם פרסום דו"ח קיימות ראשון לשנת 2015. הדו"ח מתמקד ב-21 נושאי ליבה מהותיים של החברה ונבנה כחלק מהשיח של התעשייה האווירית עם מגוון מחזיקי העניין של החברה. הדו"ח עבר ביקורת GRI CHECK לדיווח על פי GRI-G4 ברמת CORE.
 
יוסי וייס, מנכ"ל החברה: "אין ספק כי עקב גודלה, עוצמתה ותחומי פעילותה, מהווה התעשייה האווירית גורם מהותי ומשפיע במעגלים השונים בתוכם אנו פועלים. אנו מודעים לכובד האחריות המוטל על כתפינו בכל הקשור להתנהלות תחת עקרונות הקיימות והאחריות החברתית, ומאמינים כי ההשקעה בחדשנות, ניהול סביבתי, דאגה לקהילה, יצירת סביבת עבודה מעצימה והתנהלות אתית תבוא לידי ביטוי גם במדדים העסקיים."
__________-01_1
התעשייה האווירית היא המעסיקה הממשלתית הגדולה בישראל עם 15,734 עובדים בשנת 2015. כחברה ממשלתית גדולה, מקדמת התעשייה האווירית רכש כחול לבן. בשנה זו הוצאו 1.2 מיליארד דולר על רכש מ-3,385 ספקים ישראליים המהווים כ- 52% מכלל הרכש.

לקראת תום 2015 נקבע נושא החינוך הטכנולוגי כמוקד עיקרי לפעילות והמעורבות בקהילה, באותה שנה הושק גם פרויקט הדגל "מהנדסות העתיד", המעודד בנות נוער מצטיינות לבחירה במסלולי ההנדסה והמדעים על מנת לתמוך בצורך הלאומי של הגדלת מספר המהנדסות והמדעניות במדינה.


לדו"ח המלא, לחצו כאן
לשאלות או התייחסות בנוגע לדו"ח כנסו לעמוד הקיימות באתר החברה
__________-04_2
__________-03_2